Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

Aby tradycji stało się za dość, Suski Ośrodek Kultury kolejny raz zaprosił Panie na okolicznościowy koncert zorganizowany z okazji Dnia Kobiet.

 

 

 

Czytaj więcej: Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

Ferie 2018 za nami

Ferie w Suskim Ośrodku Kultury, minęły w tym roku bardzo kreatywnie. W trakcie dwóch tygodni, odbyły się liczne turnieje i konkursy, turnieje w gry planszowe oraz turniej w szachy. Dzieci codziennie miały możliwość realizować się w trakcie zajęć plastycznych oraz poznawać masę nowych gier planszowych, a także uczestniczyć w innych różnorodnych zajęciach.

Czytaj więcej: Ferie 2018 za nami

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W minioną niedzielę, tj. 14 stycznia 2018 roku w naszym mieście odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, orkiestrowe granie rozpoczęło się od zlotu morsów. Ponad 100 osób wchodząc do lodowatej wody Jeziora Suskiego wsparło zbiórkę pieniędzy na sprzęt dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych.

 

Czytaj więcej: 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Spotkanie z Mikołajem za nami

W Mikołajkowy wieczór w hali CSiR w Suszu zebrały się dzieci wraz z rodzicami aby wspólnie uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez bajkowe postacie.

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem za nami

Przegląd Piosenki Polskiej - Susz 2017 za nami

W środę (29.11.2017r.) w Suskim Ośrodku Kultury odbył się Przegląd Piosenki Polskiej, w którym udział wzięły dzieci i młodzież reprezentująca lokalne szkoły oraz instytucje kultury.

 

Czytaj więcej: Przegląd Piosenki Polskiej - Susz 2017 za nami