Informacja

W związku z pojawiającymi się w internecie informacjami, jakoby podczas pikniku „Bezpieczne Wakacje” nie były udostępnione toalety informujemy, że uczestnicy organizowanego przez OSP w Suszu wydarzenia mogli korzystać ze zlokalizowanych przy budynku SOK toalet typu TOY TOY.

Informujemy również, że toalety zlokalizowane w budynku Suskiego Ośrodka Kultury (wejście od strony skateparku) czynne są od dnia 17.06.2019r. w godzinach od 10:00 do 18:00 przez 7 dni w tygodniu.

 

 

Wakacje z Suskim Ośrodkiem Kultury

"Między wodą a niebem - Susz w akwareli"

5 czerwca w galerii Suskiego Ośrodka Kultury w Suszu odbył się wernisaż wystawy autorstwa Pani Ireny Zmysłowskiej, absolwentki Liceum Plastycznego oraz Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Czytaj więcej: "Między wodą a niebem - Susz w akwareli"

Dni Susza 2019

Do historii przeszły kolejne Dni Susza, które w tym roku odbyły się w dniach 8-9 czerwca. Pierwszym punktem sobotniego programu Dni Susza Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół i Przedszkoli. Na scenie zaprezentowały się dzieci ze szkół podstawowych funkcjonujących na terenie naszej gminy.

Czytaj więcej: Dni Susza 2019

Dzień Matki 2019 za nami

Mirosław Deredas prezentujący twórczość niezapomnianego Elvisa Presleya wystąpił w Suskim Ośrodku Kultury. W niedzielę, 26 maja z okazji Dnia Matki wszystkie Panie, ale nie tylko, bo na koncercie byli też panowie, miały okazję podziwiać talent „Polskiego Elvisa”.

 

 

Czytaj więcej: Dzień Matki 2019 za nami