Powitaliśmy wiosnę!

W tym roku, tradycyjnie dzieci z pracowni plastycznej SKAMA również pożegnały Panią Zimę. Uroczą Marzannę zaniosły nad jezioro. Po drodze okrzykami "ŻEGNAJ ZIMO, WITAJ WIOSNO!".

 

 

Czytaj więcej: Powitaliśmy wiosnę!

Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

Aby tradycji stało się za dość, Suski Ośrodek Kultury kolejny raz zaprosił Panie na okolicznościowy koncert zorganizowany z okazji Dnia Kobiet.

 

 

 

Czytaj więcej: Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

Ferie 2018 za nami

Ferie w Suskim Ośrodku Kultury, minęły w tym roku bardzo kreatywnie. W trakcie dwóch tygodni, odbyły się liczne turnieje i konkursy, turnieje w gry planszowe oraz turniej w szachy. Dzieci codziennie miały możliwość realizować się w trakcie zajęć plastycznych oraz poznawać masę nowych gier planszowych, a także uczestniczyć w innych różnorodnych zajęciach.

Czytaj więcej: Ferie 2018 za nami

Konkurs ofert

Informujemy, że w związku z organizacją imprez plenerowych oraz Dni Susza, przyjmujemy zgłoszenia na prowadzenie Małej Gastronomii na terenie Plaży Miejskiej w Suszu.

 

 

Czytaj więcej: Konkurs ofert

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W minioną niedzielę, tj. 14 stycznia 2018 roku w naszym mieście odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, orkiestrowe granie rozpoczęło się od zlotu morsów. Ponad 100 osób wchodząc do lodowatej wody Jeziora Suskiego wsparło zbiórkę pieniędzy na sprzęt dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych.

 

Czytaj więcej: 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy