Strona Główna

Otwarty konkurs na obsługę gastronomiczną Dni Susza oraz Dożynek 2019

Informujemy, że w związku z organizacją imprez plenerowych oraz Dni Susza, przyjmujemy zgłoszenia na prowadzenie Małej Gastronomii na terenie Plaży Miejskiej w Suszu.

Konkurs ofert

Warunki jakie musi spełnić oferent:

1. Zarejestrowana działalność gastronomiczna, aktualna koncesja na sprzedaż alkoholu.

2. Oferent przygotuje dwa oddzielne stoiska:

- ogródek piwny wydzielony i wygrodzony /płotkami/, z ośmioma nalewakami z piwem, na 300 siedzących miejsc.

- oddzielne stoisko gastronomiczne z 200 miejscami siedzącymi dla konsumentów z dziećmi.

3. Zorganizuje stoisko gastronomiczne o zróżnicowanym asortymencie, m.in.:

- potrawy z grilla (kiełbaski, szaszłyki, karkówka, steki itp.),

- potrawy z rożna (kurczak, golonka itp.),

- hot-dogi, hamburgery, zapiekanki itp.,

- napoje bezalkoholowe, lody, kawa, herbata itp.,

- napoje alkoholowe do 4,5% - piwo.

4. Zabezpieczy we własnym zakresie ład i porządek w obrębie prowadzonej działalności handlowo-gastronomicznej, w tym wywóz śmieci.

5. Zabezpieczy bezpieczeństwo w obrębie prowadzonej działalności handlowo-gastronomicznej konsumentom.

6. Posiada aktualne zezwolenie sanepidu na prowadzenie gastronomii poza lokalem.

 

Warunkiem otrzymania koncesji jest zaproponowanie jak najatrakcyjniejszej oferty świadczonych usług w tym szerokiej gamy serwowanych dań oraz konkurencyjnej wysokości opłaty za zezwolenie na prowadzenie handlu na zasadach wyłączności, oraz podpisanie umowy.

Dni Susza w dniach 08-09 czerwca 2019r.

Dożynki Gminne w dniu 08.09.2019r. (oddzielna umowa).

 

Oferty pisemne przyjmujemy do dnia 26 kwietnia 2019r. w siedzibie Suskiego Ośrodka Kultury, fax-em 55 2786116, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu ofert można otrzymać pod numerem telefonu : 602355796; 552785116.

Dyrektor Suskiego Ośrodka Kultury

Susz dn. 01.03.2019r.

 

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych. Dane przetwarzane są również w celu realizacji imprez kulturalnych, danę nie są profilowane selekcjonowane i nie są używane do celów marketingowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.

Administratorem danych jest Suski Ośrodek Kultury z siedzibą w Susz 14-240 ul. Wybickiego10 Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer tel. 552786116

Inspektorem Ochrony Danych jest Rafał Masny. Aby skontaktować się z nim, wyślij wiadomość pod e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer tel. 667097088.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe).

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.

Jarmark Świąteczny

W piątek w sali widowiskowej SOK odbył się, organizowany po raz pierwszy w naszym mieście, Suski Jarmark Świąteczny. Bogata w atrakcje impreza spotkała się z ciepłym przyjęciem przez mieszkańców.

 

 

Czytaj więcej: Jarmark Świąteczny

Spotkanie z Mikołajem 2018

Podobnie jak w ubiegłych latach na początku grudnia do naszego Ośrodka zawitał św. Mikołaj, który spotkał się z dziećmi z terenu miasta i gminy Susz. Spotkanie poprzedziły wspólne zabawy, śpiewy i konkursy prowadzone przez pomocników Mikołaja. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z Mikołajem.

Galeria zdjęć.

 

 

Dzieci odwiedziły wystawę

Klasa III ze Szkoły Podstawowej w Kamieńcu wraz z wychowawczynią Katarzyną Romanowską, oraz klasa I ze Szkoły Podstawowej w Piotrkowie z wychowawczynią Pauliną Korwek wybrały się na wycieczkę do Suskiego Ośrodka Kultury w Suszu na wystawę fotografii przyrodniczej.

 

 

Czytaj więcej: Dzieci odwiedziły wystawę

Nasze dzieci walczyły w Mistrzostwach Polski

Reprezentacja Klubu Gier Planszowych SKAMA działającego w Suskim Ośrodku Kultury wzięła udział w Mistrzostwach Polski w grze Wsiąść do Pociągu w Gdańsku, podczas festiwalu GRAMY, do którego zakwalifikowali się we wcześniejszych eliminacjach Ogólnopolskich.

 

 

Czytaj więcej: Nasze dzieci walczyły w Mistrzostwach Polski

Wieczór Poezji Śpiewanej

23 listopada w naszym Ośrodku odbył się Wieczór Poezji Śpiewanej, w którym udział wzięli artyści reprezentujący szkoły z terenu gminy Susz oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Suszu.
Galeria zdjęć.

FreshJoomlaTemplates.com