Strona Główna

Dożynki Wojewódzkie 2019

W niedzielę, tj. 22.09.2019r., podczas Dożynek Wojewódzkich w Olsztynku, grupa Wieńcowa z Gminy Susz zaprezentowała wieniec wykonany przez Sołectwo Piotrkowo. Wieniec został również tradycyjnie ośpiewany przez Kapelę Suse. 

 

 

Czytaj więcej: Dożynki Wojewódzkie 2019

Wystawa "Aleje Powiśla"

W minionym tygodniu grupy szkolne i przedszkolne licznie odwiedzały Suski Ośrodek Kultury w celu zwiedzenia aktualnej wystawy pt. "Aleje Powiśla" oraz wzięcia udziału w seansie edukacyjnym o drzewach i alejach. 

 

 

Czytaj więcej: Wystawa "Aleje Powiśla"

Bo w rodzinie siła...

W piątek 20 września Stare Miasto w Suszu wypełniło się masą pozytywnej energii. Gmina Susz wraz ze Stowarzyszeniem Przystań i Suskim Ośrodkiem Kultury zorganizowała piknik pod hasłem "BO W RODZINIE SIŁA".

 

 

Czytaj więcej: Bo w rodzinie siła...

Dzień otwarty w SOK

We wtorek 17 września w Suskim Ośrodku Kultury odbył się Dzień Otwarty. Od godziny 15 na uczestników czekała cała masa rozmaitych atrakcji. W trakcie wydarzenia była możliwość spotkania się z instruktorami, zapisania się na zajęcia, bezpłatnego uczestniczenia we wszystkich atrakcjach.

Czytaj więcej: Dzień otwarty w SOK

Święto Patronki Susza 2019

4 września w Kościele Pw. Św. Rozalii w Suszu odbyła się uroczysta msza z okazji Święta Patronki Miasta Susz - Św. Rozalii. W trakcie mszy nabożeństwo wspólnym śpiewem urozmaicał zespół Iława Gospel Singers, oraz lokalna Schola - Cantate Deo.

Czytaj więcej: Święto Patronki Susza 2019

Dożynki Gminne 2019 za nami

W tym roku Dożynki Gminne 2019 zorganizowane zostały w Redakach. Mieszkańcy stanęli na wysokości zadania i pięknie przygotowali całą wieś, nie zabrakło zabawnych transparentów oraz ogromnych dekoracji z balotów, które kierowały przybyłych gości na miejsce uroczystości.

Czytaj więcej: Dożynki Gminne 2019 za nami

Koncerty na zakończenie wakacji

W piątek,23.08.2019r. w Suskim Ośrodku Kultury odbył się Rockowy Koncert zespołu Rottin' Green. Przed Koncertem zespołu jako support wystąpił Kret. W niedzielę, 25.08.2019r. z okazji pożegnania wakacji odbyła się Biesiada Śląska.

 

 

Czytaj więcej: Koncerty na zakończenie wakacji

FreshJoomlaTemplates.com