Strona Główna

Ferie 2018 za nami

Ferie w Suskim Ośrodku Kultury, minęły w tym roku bardzo kreatywnie. W trakcie dwóch tygodni, odbyły się liczne turnieje i konkursy, turnieje w gry planszowe oraz turniej w szachy. Dzieci codziennie miały możliwość realizować się w trakcie zajęć plastycznych oraz poznawać masę nowych gier planszowych, a także uczestniczyć w innych różnorodnych zajęciach.

Czytaj więcej: Ferie 2018 za nami

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W minioną niedzielę, tj. 14 stycznia 2018 roku w naszym mieście odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, orkiestrowe granie rozpoczęło się od zlotu morsów. Ponad 100 osób wchodząc do lodowatej wody Jeziora Suskiego wsparło zbiórkę pieniędzy na sprzęt dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych.

 

Czytaj więcej: 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Spotkanie z Mikołajem za nami

W Mikołajkowy wieczór w hali CSiR w Suszu zebrały się dzieci wraz z rodzicami aby wspólnie uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez bajkowe postacie.

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem za nami

Przegląd Piosenki Polskiej - Susz 2017 za nami

W środę (29.11.2017r.) w Suskim Ośrodku Kultury odbył się Przegląd Piosenki Polskiej, w którym udział wzięły dzieci i młodzież reprezentująca lokalne szkoły oraz instytucje kultury.

 

Czytaj więcej: Przegląd Piosenki Polskiej - Susz 2017 za nami

Halloweenowy Bal Przebierańców

30 października w naszym Ośrodku, odbył się Halloweenowy Bal Przebierańców. Była to świetna okazja dla dzieci do przezwyciężania i oswajania różnych straszków, duszków i innych potworków, których na co dzień, dzieci często się boją. Dzieciaki obejrzały wspólnie seans.

 

 

Czytaj więcej: Halloweenowy Bal Przebierańców

Koncert Piosenki Patriotycznej za nami

Tuż przed 99 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę w naszym Ośrodku odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych. Podniosłe utwory nawiązujące do walki o niepodległą Polskę zaprezentowała kapela ludowa Suse.

 

 

Czytaj więcej: Koncert Piosenki Patriotycznej za nami

Przegląd Piosenki Biesiadnej - Susz 2017

W niedzielę, 22 października 2017 roku w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się zorganizowany przez nasz Ośrodek Przegląd Piosenki Biesiadnej, podczas którego swoje umiejętności prezentowały zaprzyjaźnione z SOK zespoły wokalno – instrumentalne.

 

 

Czytaj więcej: Przegląd Piosenki Biesiadnej - Susz 2017

FreshJoomlaTemplates.com