Strona Główna

Mamy nową siedzibę!

Piątek, 5 października 2018 rok to bardzo ważny dzień dla naszego Ośrodka. Właśnie tego dnia uroczyście otwarta została nowa siedziba Suskiego Ośrodka Kultury, który od momentu pożaru swojej siedziby 12.05.1992r. kilkukrotnie zmieniał swoją lokalizację.

 

 

Czytaj więcej: Mamy nową siedzibę!

Dożynki Gminne 2018 za nami

Pierwszym punktem jej programu była polowa, koncelebrowana msza św., której przewodniczył ks. Krzysztof Pleskot, proboszcz parafii w Bałoszycach. Oprócz niego w uroczystej liturgii uczestniczyli: proboszczowie suskich parafii św. Rozalii i św. Antoniego – księża Mieczysław Adamczyk i Ryszard Milewski, proboszcz parafii w Redakach ks. Ryszard Dębski, proboszcz parafii w Kamieńcu Tomasz Szramowski, a także pochodzący z Bronowa ks. Adam Insadowski oraz suszanin ks. Marek Piedziewicz.

Czytaj więcej: Dożynki Gminne 2018 za nami

Dni Susza 2018 przeszły do historii

W miniony weekend tj. 9-10 czerwca odbyły się Dni Susza 2018. Przy słonecznej i ciepłej aurze na plażę miejską bawiło się wspólnie liczne grono mieszkańców Susza i okolic.

 

 

 

Czytaj więcej: Dni Susza 2018 przeszły do historii

Gminny Konkurs Recytatorski

W Suskim Ośrodku Kultury, 8 maja br. odbyły się Eliminacje Gminne Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z poezją” adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Recytatorski

Konkurs Wielkanocny

W Suskim Ośrodku Kultury, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, odbył się Konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną. Zgłoszono wiele prac. Wszyscy uczestnicy bardzo się napracowali i wykonali piękne ozdoby. Jury miało bardzo trudne zadanie, żeby wybrać spośród tylu oryginalnych i ładnie wykonanych dekoracji.

 

Czytaj więcej: Konkurs Wielkanocny

X Turniej Tańca Towarzyskiego za nami

W sobotę 5 maja w Suszu odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza. Do tanecznej rywalizacji w hali CSiR stanęło 148 par z całej Polski.

 

 

 

Czytaj więcej: X Turniej Tańca Towarzyskiego za nami

Regulamin Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Ludowej - Susz 2018

Zapraszamy na Przeglad Piosenki Biesiadnej i Ludowej, który odbędzie się 1 maja 2018r. w nowym miejscu - ogrodzie za restauracja "Warmianka" w Suszu.

 

 

Czytaj więcej: Regulamin Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Ludowej - Susz 2018

FreshJoomlaTemplates.com