Strona Główna

Tydzień z Naszą Księgarnią

Już od poniedziałku (22.10.2018r.), w Suskim Ośrodku Kultury, kolejny świetny tydzień. Tym razem, tydzień zorganizowany przy wsparciu Nasza Księgarnia - gry, za co ogromnie dziękujemy. Będziecie mieli okazję poznać ekstra gry planszowe z NK, Wygrać gry w turniejach, oraz wykonać bardzo ciekawe prace zainspirowane grami takimi jak np. Bukiet, Paszczaki czy Sen! Serdecznie zapraszamy! 

Nowe formy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W dniu 12 października odbyły się pierwsze pokazowe zajęcia z tańca hip hop, dancehall dla dzieci i młodzieży, oraz Latino - Cardio - dla dorosłych. 

Frekwencja była duża, a uczestnicy świetnie się bawili.

Zapraszamy do zapisów, których można dokonywać przez cały październik. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

Galeria zdjęć.

Konkurs Krasomówczy

11 października w naszym Ośrodku odbył się etap Gminny Konkursu Krasomówczego. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Susz.

Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę w w powiatowym etapie konkursu, którego laureaci wyjadą na zmagania wojewódzkie. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia.

Mamy nową siedzibę!

Piątek, 5 października 2018 rok to bardzo ważny dzień dla naszego Ośrodka. Właśnie tego dnia uroczyście otwarta została nowa siedziba Suskiego Ośrodka Kultury, który od momentu pożaru swojej siedziby 12.05.1992r. kilkukrotnie zmieniał swoją lokalizację.

 

 

Czytaj więcej: Mamy nową siedzibę!

Dni Susza 2018 przeszły do historii

W miniony weekend tj. 9-10 czerwca odbyły się Dni Susza 2018. Przy słonecznej i ciepłej aurze na plażę miejską bawiło się wspólnie liczne grono mieszkańców Susza i okolic.

 

 

 

Czytaj więcej: Dni Susza 2018 przeszły do historii

Dożynki Gminne 2018 za nami

Pierwszym punktem jej programu była polowa, koncelebrowana msza św., której przewodniczył ks. Krzysztof Pleskot, proboszcz parafii w Bałoszycach. Oprócz niego w uroczystej liturgii uczestniczyli: proboszczowie suskich parafii św. Rozalii i św. Antoniego – księża Mieczysław Adamczyk i Ryszard Milewski, proboszcz parafii w Redakach ks. Ryszard Dębski, proboszcz parafii w Kamieńcu Tomasz Szramowski, a także pochodzący z Bronowa ks. Adam Insadowski oraz suszanin ks. Marek Piedziewicz.

Czytaj więcej: Dożynki Gminne 2018 za nami

Gminny Konkurs Recytatorski

W Suskim Ośrodku Kultury, 8 maja br. odbyły się Eliminacje Gminne Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z poezją” adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Recytatorski

FreshJoomlaTemplates.com