Ferie 2018 za nami

Drukuj
Utworzono: wtorek, 06, luty 2018

Ferie w Suskim Ośrodku Kultury, minęły w tym roku bardzo kreatywnie. W trakcie dwóch tygodni, odbyły się liczne turnieje i konkursy, turnieje w gry planszowe oraz turniej w szachy. Dzieci codziennie miały możliwość realizować się w trakcie zajęć plastycznych oraz poznawać masę nowych gier planszowych, a także uczestniczyć w innych różnorodnych zajęciach.

 

Drugi tydzień był zdecydowanie bardzo muzyczny przygotowany przez Pana Jana Kawickiego. Odbyły się zajęcia z gry na instrumentach, karaoke oraz liczne konkursy. Nie zabrakło również kreatywnego budowania z klocków Maple.

W pierwszym tygodniu, odbyło się również Pidżama Party, podczas, którego dzieci spędziły cały dzień w kolorowych pidżamkach, czytając bajki, pijąc ciepłe kakao a także tańcząc.

 

Cała grupa udała się również na gościnne zajęcia do Biblioteki, gdzie poznały zupełnie inną odsłonę Kota w Butach przygotowaną przez Panią Agatę Kirzanowską. Zajęcia w ferie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, a dzieci miło pędzały czas pod okiem instruktorów.

Galeria zdjęć.