Dni Susza 2019

Drukuj
Utworzono: wtorek, 11, czerwiec 2019

Do historii przeszły kolejne Dni Susza, które w tym roku odbyły się w dniach 8-9 czerwca. Pierwszym punktem sobotniego programu Dni Susza Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół i Przedszkoli. Na scenie zaprezentowały się dzieci ze szkół podstawowych funkcjonujących na terenie naszej gminy.

 

Koncertową część Dni Susza rozpoczął zespół The Ukrainian Folk. Ośmioosobowy zespół multiinstrumentalistów zaprezentował skoczne brzmienia muzyki charakterystycznej dla naszych wschodnich sąsiadów.

Jednak tym, na co wszyscy czekali była wieczorna gala muzyki disco polo. Przed suską publicznością zaprezentowały się zespoły YZZY i BASTA.

Niedzielny program rozpoczął się od występu przedszkolaków. Mali wykonawcy z uśmiechami na twarzy wystąpili w specjalnie przygotowanych programach tanecznych. Przed sceną kibicowali im dużo bardziej przejęci rodzice.

Część artystyczna drugiego dnia oparta była na koncercie zespołu BarON, który zaprezentował covery polskiej i światowej muzyki. Zaraz po nich wystąpiła gwiazda tegorocznych Dni Susza zespół BIG CYC z charyzmatycznym Skibą na czele.

Zdjęcia.