Koncert Pieśni Patriotycznej 2016

W nastroju w Święta Niepodległości, w dniu 15 listopada 2016 roku w naszym Ośrodku odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu kapeli ludowej Suse oraz młodzieżowej grupy wokalnej, działającej w SOK.

Czytaj więcej: Koncert Pieśni Patriotycznej 2016

98 Rocznica Odzyskania Niepodległości

11 listopada, jak co roku, obchodziliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym roku przypadła 98 rocznica tego ważnego wydarzenia.

Czytaj więcej: 98 Rocznica Odzyskania Niepodległości

Halloween w Suskim Ośrodku Kultury

W poniedziałek, 31 października w Suskim Ośrodku Kultury odbył się wesoły Bal Halloweenowy. Bal cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Najpierw odbyły się tańce i zabawy przy muzyce. Podczas imprezy, dzieci miały także możliwość malowania dyni oraz tworzenia prawdziwej mumii.

Na zakończenie Balu odbył się animowany seans filmowy z popcornem.

Czytaj więcej: Halloween w Suskim Ośrodku Kultury

Podziękowaliśmy za plony

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę września, w naszej gminie odbyły się dożynki gminne, podczas których rolnicy dziękowali za zebrane plony. Tegoroczne święto plonów zostało połączone z obchodami Święta Patronki Miasta Św. Rozalii.

 

 

Czytaj więcej: Podziękowaliśmy za plony

Wystawa "Łąki i Pola"

W piątek, 26.08.2016r. w naszym ośrodku odbył się mały wernisaż prac plastycznych dzieci uczęszczających na zajęcia do pracowni SKAMA. Wystawa pt. "Łąki i Pola" inspirowana była żniwami, naturą, polami i łąkami, a także zbliżającymi się dożynkami i folklorem.

Czytaj więcej: Wystawa "Łąki i Pola"