Strona Główna

Dzieci odwiedziły wystawę

Klasa III ze Szkoły Podstawowej w Kamieńcu wraz z wychowawczynią Katarzyną Romanowską, oraz klasa I ze Szkoły Podstawowej w Piotrkowie z wychowawczynią Pauliną Korwek wybrały się na wycieczkę do Suskiego Ośrodka Kultury w Suszu na wystawę fotografii przyrodniczej.

 

 

Czytaj więcej: Dzieci odwiedziły wystawę

Wieczór Poezji Śpiewanej

23 listopada w naszym Ośrodku odbył się Wieczór Poezji Śpiewanej, w którym udział wzięli artyści reprezentujący szkoły z terenu gminy Susz oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Suszu.
Galeria zdjęć.

Koncert Chóru Camerata za nami

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę trwają. 15 listopada w naszym Ośrodku odbył się koncert Iławskiego chóru Camerata, który zaprezentował program, w którym znalazły się polskie utwory patriotyczne.

Zdjęcia.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Podobnie jak w całym kraju, również i w Suszu odbyły się uroczystości związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

 

Czytaj więcej: Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Nowe formy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W dniu 12 października odbyły się pierwsze pokazowe zajęcia z tańca hip hop, dancehall dla dzieci i młodzieży, oraz Latino - Cardio - dla dorosłych. 

Frekwencja była duża, a uczestnicy świetnie się bawili.

Zapraszamy do zapisów, których można dokonywać przez cały październik. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

Galeria zdjęć.

Zabawy z dynią - bal z okazji Halloween

Zabawa w Halloween to okazja do zapoznania dzieci ze zwyczajami, które przybyły do nas z innych krajów. W naszym Ośrodku Kultury kolejny już raz bawiliśmy się w wykonywanie zabawnych figur z dyni.

 

 

 

Czytaj więcej: Zabawy z dynią - bal z okazji Halloween

Konkurs Krasomówczy

11 października w naszym Ośrodku odbył się etap Gminny Konkursu Krasomówczego. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Susz.

Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę w w powiatowym etapie konkursu, którego laureaci wyjadą na zmagania wojewódzkie. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia.

FreshJoomlaTemplates.com