Strona Główna

Dni Susza 2019

Do historii przeszły kolejne Dni Susza, które w tym roku odbyły się w dniach 8-9 czerwca. Pierwszym punktem sobotniego programu Dni Susza Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół i Przedszkoli. Na scenie zaprezentowały się dzieci ze szkół podstawowych funkcjonujących na terenie naszej gminy.

Czytaj więcej: Dni Susza 2019

Dzień Matki 2019 za nami

Mirosław Deredas prezentujący twórczość niezapomnianego Elvisa Presleya wystąpił w Suskim Ośrodku Kultury. W niedzielę, 26 maja z okazji Dnia Matki wszystkie Panie, ale nie tylko, bo na koncercie byli też panowie, miały okazję podziwiać talent „Polskiego Elvisa”.

 

 

Czytaj więcej: Dzień Matki 2019 za nami

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

W sobotę, 11 maja b.r. odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza. Płyta hali Centrum Sportu i Rekreacji im Jana Pawła II ponownie zamieniła się w taneczny parkiet, na którym przez cały sobotni dzień odbywała się rywalizacja w kilku kategoriach wiekowych oraz tanecznych.

Czytaj więcej: XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

PRZEGLĄD PIOSENKI BIESIADNEJ I LUDOWEJ – SUSZ 2019 ZA NAMI

W Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja w naszym ośrodku odbył się kolejny już Przegląd Piosenki Biesiadnej i Ludowej – Susz 2019. W przeglądzie udział wzięło 5 zespołów reprezentujących okoliczne miejscowości. Gospodarzem spotkania była nasza kapela „Suse”.
Poniżej zamieszczamy link do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć.

 

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień oraz w celach rachunkowych i podatkowych. Dane przetwarzane są również w celu realizacji imprez kulturalnych, danę nie są profilowane selekcjonowane i nie są używane do celów marketingowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.

Administratorem danych jest Suski Ośrodek Kultury z siedzibą w Susz 14-240 ul. Wybickiego10 Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer tel. 552786116

Inspektorem Ochrony Danych jest Rafał Masny. Aby skontaktować się z nim, wyślij wiadomość pod e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer tel. 667097088.

Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe).

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.

Dzień Kobiet 2019 w rytmach włoskich przebojów

W Suskim Ośrodku Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Dyrektor Suskiego Ośrodka Kultury Czesław Radzicki przywitał gości oraz złożył życzenia z okazji wszystkim zebranym Paniom.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet 2019 w rytmach włoskich przebojów

Jarmark Świąteczny

W piątek w sali widowiskowej SOK odbył się, organizowany po raz pierwszy w naszym mieście, Suski Jarmark Świąteczny. Bogata w atrakcje impreza spotkała się z ciepłym przyjęciem przez mieszkańców.

 

 

Czytaj więcej: Jarmark Świąteczny

FreshJoomlaTemplates.com