Strona Główna

Halloween w Suskim Ośrodku Kultury

W poniedziałek, 31 października w Suskim Ośrodku Kultury odbył się wesoły Bal Halloweenowy. Bal cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Najpierw odbyły się tańce i zabawy przy muzyce. Podczas imprezy, dzieci miały także możliwość malowania dyni oraz tworzenia prawdziwej mumii.

Na zakończenie Balu odbył się animowany seans filmowy z popcornem.

Czytaj więcej: Halloween w Suskim Ośrodku Kultury

Podziękowaliśmy za plony

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę września, w naszej gminie odbyły się dożynki gminne, podczas których rolnicy dziękowali za zebrane plony. Tegoroczne święto plonów zostało połączone z obchodami Święta Patronki Miasta Św. Rozalii.

 

 

Czytaj więcej: Podziękowaliśmy za plony

Wystawa "Łąki i Pola"

W piątek, 26.08.2016r. w naszym ośrodku odbył się mały wernisaż prac plastycznych dzieci uczęszczających na zajęcia do pracowni SKAMA. Wystawa pt. "Łąki i Pola" inspirowana była żniwami, naturą, polami i łąkami, a także zbliżającymi się dożynkami i folklorem.

Czytaj więcej: Wystawa "Łąki i Pola"

III Przegląd Piosenki Biesiadnej w Suszu

W poniedziałek, 15 sierpnia na plaży miejskiej w Suszu odbył się III Przegląd Piosenki Biesiadnej. Cele jakie przyświecają tym muzycznych spotkaniom to wspólna integracja oraz wzajemne poznanie dorobku artystycznego.

Czytaj więcej: III Przegląd Piosenki Biesiadnej w Suszu

Konkurs recytatorski

W dniu 05.05.2016r. w naszym Ośrodku przeprowadzone zostały Gminne Eliminacje Konkursu pn. „Spotkania z Poezją”.

Czytaj więcej: Konkurs recytatorski

VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza za nami

W niedzielę, 15 maja w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza. Organizatorem turnieju był Suski Ośrodek Kultury oraz Szkoła Tańca J&K Drobotko z Iławy.

Czytaj więcej: VIII OTTT o Puchar Burmistrza Susza za nami

Majowy Festyn Rodzinny

W słoneczne popołudnie 3 Maja w ogrodzie przy kościele św. Rozalii w Suszu odbył się festyn rodzinny. Na zaproszenie naszego Ośrodka przed publicznością zaprezentowały się trzy lokalne zespoły „Efekt”, „Takt Band” oraz „Boys dual voice”.

Czytaj więcej: Majowy Festyn Rodzinny

FreshJoomlaTemplates.com