Strona Główna

Noc Gier Planszowych za nami

W sobotę 7 stycznia w naszym Ośrodku odbyła się pierwsza noc gier planszowych w 2017 roku. Przybyło ponad 30 osób, z okolic oraz z dalszych stron. Wszyscy grali od wieczora do 6 rano. Do wyboru było ponad 100 tytułów najbardziej lubianych gier planszowych w tym sporo nowości.

Czytaj więcej: Noc Gier Planszowych za nami

Wystawa Świat bagien ulotne zbliżenia

W grudniu w Suskim Ośrodku Kultury, można było podziwiać wystawę fotograficzną, autorstwa Bogdana Przystupy pt. Świat bagien ulotne zbliżenia. Wystawa przedstawia ptactwo zamieszkujące tereny wodne.

Czytaj więcej: Wystawa Świat bagien ulotne zbliżenia

Koncert kolęd i pastorałek 2016

W przedświąteczny wtorek, 20.12.2016r. w naszym ośrodku odbył się koncert kolęd i pastorałek.

Czytaj więcej: Koncert kolęd i pastorałek 2016

Spotkanie z Mikołajem 2016

W piątek, 2 grudnia na zaproszenie naszego Ośrodka do hali Centrum Sportu i Rekreacji przybył Święty Mikołaj, który spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami gminy Susz.

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem 2016

Koncert Pieśni Patriotycznej 2016

W nastroju w Święta Niepodległości, w dniu 15 listopada 2016 roku w naszym Ośrodku odbył się Koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu kapeli ludowej Suse oraz młodzieżowej grupy wokalnej, działającej w SOK.

Czytaj więcej: Koncert Pieśni Patriotycznej 2016

Przegląd Piosenki Polskiej - 35 wykonawców walczyło o zwycięstwo

24 listopada 2016r. w naszym Ośrodku odbył się II Przegląd Piosenki Polskiej – Susz 2016.  Przewodnią myślą przeglądu była szeroko pojęta twórczość artystów występujących na polskiej scenie muzycznej.

Czytaj więcej: Przegląd Piosenki Polskiej - 35 wykonawców walczyło o zwycięstwo

98 Rocznica Odzyskania Niepodległości

11 listopada, jak co roku, obchodziliśmy rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym roku przypadła 98 rocznica tego ważnego wydarzenia.

Czytaj więcej: 98 Rocznica Odzyskania Niepodległości

FreshJoomlaTemplates.com