Strona Główna

Konkurs Wielkanocny

W Suskim Ośrodku Kultury, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, odbył się Konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną. Zgłoszono wiele prac. Wszyscy uczestnicy bardzo się napracowali i wykonali piękne ozdoby. Jury miało bardzo trudne zadanie, żeby wybrać spośród tylu oryginalnych i ładnie wykonanych dekoracji.

 

Czytaj więcej: Konkurs Wielkanocny

Regulamin Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Ludowej - Susz 2018

Zapraszamy na Przeglad Piosenki Biesiadnej i Ludowej, który odbędzie się 1 maja 2018r. w nowym miejscu - ogrodzie za restauracja "Warmianka" w Suszu.

 

 

Czytaj więcej: Regulamin Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Ludowej - Susz 2018

Powitaliśmy wiosnę!

W tym roku, tradycyjnie dzieci z pracowni plastycznej SKAMA również pożegnały Panią Zimę. Uroczą Marzannę zaniosły nad jezioro. Po drodze okrzykami "ŻEGNAJ ZIMO, WITAJ WIOSNO!".

 

 

Czytaj więcej: Powitaliśmy wiosnę!

Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

Aby tradycji stało się za dość, Suski Ośrodek Kultury kolejny raz zaprosił Panie na okolicznościowy koncert zorganizowany z okazji Dnia Kobiet.

 

 

 

Czytaj więcej: Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W minioną niedzielę, tj. 14 stycznia 2018 roku w naszym mieście odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie, orkiestrowe granie rozpoczęło się od zlotu morsów. Ponad 100 osób wchodząc do lodowatej wody Jeziora Suskiego wsparło zbiórkę pieniędzy na sprzęt dla szpitalnych oddziałów neonatologicznych.

 

Czytaj więcej: 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ferie 2018 za nami

Ferie w Suskim Ośrodku Kultury, minęły w tym roku bardzo kreatywnie. W trakcie dwóch tygodni, odbyły się liczne turnieje i konkursy, turnieje w gry planszowe oraz turniej w szachy. Dzieci codziennie miały możliwość realizować się w trakcie zajęć plastycznych oraz poznawać masę nowych gier planszowych, a także uczestniczyć w innych różnorodnych zajęciach.

Czytaj więcej: Ferie 2018 za nami

Spotkanie z Mikołajem za nami

W Mikołajkowy wieczór w hali CSiR w Suszu zebrały się dzieci wraz z rodzicami aby wspólnie uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez bajkowe postacie.

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem za nami

FreshJoomlaTemplates.com