Strona Główna

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Podobnie jak w całym kraju, również i w Suszu odbyły się uroczystości związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

 

Czytaj więcej: Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Zabawy z dynią - bal z okazji Halloween

Zabawa w Halloween to okazja do zapoznania dzieci ze zwyczajami, które przybyły do nas z innych krajów. W naszym Ośrodku Kultury kolejny już raz bawiliśmy się w wykonywanie zabawnych figur z dyni.

 

 

 

Czytaj więcej: Zabawy z dynią - bal z okazji Halloween

Nowe formy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W dniu 12 października odbyły się pierwsze pokazowe zajęcia z tańca hip hop, dancehall dla dzieci i młodzieży, oraz Latino - Cardio - dla dorosłych. 

Frekwencja była duża, a uczestnicy świetnie się bawili.

Zapraszamy do zapisów, których można dokonywać przez cały październik. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie.

Galeria zdjęć.

Konkurs Krasomówczy

11 października w naszym Ośrodku odbył się etap Gminny Konkursu Krasomówczego. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Susz.

Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę w w powiatowym etapie konkursu, którego laureaci wyjadą na zmagania wojewódzkie. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Zdjęcia.

Dożynki Gminne 2018 za nami

Pierwszym punktem jej programu była polowa, koncelebrowana msza św., której przewodniczył ks. Krzysztof Pleskot, proboszcz parafii w Bałoszycach. Oprócz niego w uroczystej liturgii uczestniczyli: proboszczowie suskich parafii św. Rozalii i św. Antoniego – księża Mieczysław Adamczyk i Ryszard Milewski, proboszcz parafii w Redakach ks. Ryszard Dębski, proboszcz parafii w Kamieńcu Tomasz Szramowski, a także pochodzący z Bronowa ks. Adam Insadowski oraz suszanin ks. Marek Piedziewicz.

Czytaj więcej: Dożynki Gminne 2018 za nami

Mamy nową siedzibę!

Piątek, 5 października 2018 rok to bardzo ważny dzień dla naszego Ośrodka. Właśnie tego dnia uroczyście otwarta została nowa siedziba Suskiego Ośrodka Kultury, który od momentu pożaru swojej siedziby 12.05.1992r. kilkukrotnie zmieniał swoją lokalizację.

 

 

Czytaj więcej: Mamy nową siedzibę!

Dni Susza 2018 przeszły do historii

W miniony weekend tj. 9-10 czerwca odbyły się Dni Susza 2018. Przy słonecznej i ciepłej aurze na plażę miejską bawiło się wspólnie liczne grono mieszkańców Susza i okolic.

 

 

 

Czytaj więcej: Dni Susza 2018 przeszły do historii

FreshJoomlaTemplates.com