Strona Główna

Dni Susza 2018 przeszły do historii

W miniony weekend tj. 9-10 czerwca odbyły się Dni Susza 2018. Przy słonecznej i ciepłej aurze na plażę miejską bawiło się wspólnie liczne grono mieszkańców Susza i okolic.

 

 

 

Czytaj więcej: Dni Susza 2018 przeszły do historii

Gminny Konkurs Recytatorski

W Suskim Ośrodku Kultury, 8 maja br. odbyły się Eliminacje Gminne Konkursu Recytatorskiego „Spotkania z poezją” adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Recytatorski

X Turniej Tańca Towarzyskiego za nami

W sobotę 5 maja w Suszu odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza. Do tanecznej rywalizacji w hali CSiR stanęło 148 par z całej Polski.

 

 

 

Czytaj więcej: X Turniej Tańca Towarzyskiego za nami

Konkurs Wielkanocny

W Suskim Ośrodku Kultury, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, odbył się Konkurs plastyczny na ozdobę wielkanocną. Zgłoszono wiele prac. Wszyscy uczestnicy bardzo się napracowali i wykonali piękne ozdoby. Jury miało bardzo trudne zadanie, żeby wybrać spośród tylu oryginalnych i ładnie wykonanych dekoracji.

 

Czytaj więcej: Konkurs Wielkanocny

Powitaliśmy wiosnę!

W tym roku, tradycyjnie dzieci z pracowni plastycznej SKAMA również pożegnały Panią Zimę. Uroczą Marzannę zaniosły nad jezioro. Po drodze okrzykami "ŻEGNAJ ZIMO, WITAJ WIOSNO!".

 

 

Czytaj więcej: Powitaliśmy wiosnę!

Regulamin Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Ludowej - Susz 2018

Zapraszamy na Przeglad Piosenki Biesiadnej i Ludowej, który odbędzie się 1 maja 2018r. w nowym miejscu - ogrodzie za restauracja "Warmianka" w Suszu.

 

 

Czytaj więcej: Regulamin Przeglądu Piosenki Biesiadnej i Ludowej - Susz 2018

Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

Aby tradycji stało się za dość, Suski Ośrodek Kultury kolejny raz zaprosił Panie na okolicznościowy koncert zorganizowany z okazji Dnia Kobiet.

 

 

 

Czytaj więcej: Damian Holecki zaśpiewał dla Pań

FreshJoomlaTemplates.com