Strona Główna

Mistrzostwa Polski w grę Rummikub

W piątek 05.07.2019r. w naszym ośrodku odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w grę Rummikub. Uczestnicy przez kilka godzin walczyli o nagrody w postaci gier planszowych, oraz o udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w listopadzie w Warszawie. 

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski w grę Rummikub

"Między wodą a niebem - Susz w akwareli"

5 czerwca w galerii Suskiego Ośrodka Kultury w Suszu odbył się wernisaż wystawy autorstwa Pani Ireny Zmysłowskiej, absolwentki Liceum Plastycznego oraz Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Czytaj więcej: "Między wodą a niebem - Susz w akwareli"

Dni Susza 2019

Do historii przeszły kolejne Dni Susza, które w tym roku odbyły się w dniach 8-9 czerwca. Pierwszym punktem sobotniego programu Dni Susza Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół i Przedszkoli. Na scenie zaprezentowały się dzieci ze szkół podstawowych funkcjonujących na terenie naszej gminy.

Czytaj więcej: Dni Susza 2019

Dzień Matki 2019 za nami

Mirosław Deredas prezentujący twórczość niezapomnianego Elvisa Presleya wystąpił w Suskim Ośrodku Kultury. W niedzielę, 26 maja z okazji Dnia Matki wszystkie Panie, ale nie tylko, bo na koncercie byli też panowie, miały okazję podziwiać talent „Polskiego Elvisa”.

 

 

Czytaj więcej: Dzień Matki 2019 za nami

PRZEGLĄD PIOSENKI BIESIADNEJ I LUDOWEJ – SUSZ 2019 ZA NAMI

W Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja w naszym ośrodku odbył się kolejny już Przegląd Piosenki Biesiadnej i Ludowej – Susz 2019. W przeglądzie udział wzięło 5 zespołów reprezentujących okoliczne miejscowości. Gospodarzem spotkania była nasza kapela „Suse”.
Poniżej zamieszczamy link do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć.

 

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

W sobotę, 11 maja b.r. odbył się XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza. Płyta hali Centrum Sportu i Rekreacji im Jana Pawła II ponownie zamieniła się w taneczny parkiet, na którym przez cały sobotni dzień odbywała się rywalizacja w kilku kategoriach wiekowych oraz tanecznych.

Czytaj więcej: XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Dzień Kobiet 2019 w rytmach włoskich przebojów

W Suskim Ośrodku Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Dyrektor Suskiego Ośrodka Kultury Czesław Radzicki przywitał gości oraz złożył życzenia z okazji wszystkim zebranym Paniom.

Czytaj więcej: Dzień Kobiet 2019 w rytmach włoskich przebojów

FreshJoomlaTemplates.com