Strona Główna

Spotkanie z Mikołajem 2018

Podobnie jak w ubiegłych latach na początku grudnia do naszego Ośrodka zawitał św. Mikołaj, który spotkał się z dziećmi z terenu miasta i gminy Susz. Spotkanie poprzedziły wspólne zabawy, śpiewy i konkursy prowadzone przez pomocników Mikołaja. Na zakończenie każde dziecko otrzymało słodki upominek. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z Mikołajem.

Galeria zdjęć.

 

 

Nasze dzieci walczyły w Mistrzostwach Polski

Reprezentacja Klubu Gier Planszowych SKAMA działającego w Suskim Ośrodku Kultury wzięła udział w Mistrzostwach Polski w grze Wsiąść do Pociągu w Gdańsku, podczas festiwalu GRAMY, do którego zakwalifikowali się we wcześniejszych eliminacjach Ogólnopolskich.

 

 

Czytaj więcej: Nasze dzieci walczyły w Mistrzostwach Polski

Dzieci odwiedziły wystawę

Klasa III ze Szkoły Podstawowej w Kamieńcu wraz z wychowawczynią Katarzyną Romanowską, oraz klasa I ze Szkoły Podstawowej w Piotrkowie z wychowawczynią Pauliną Korwek wybrały się na wycieczkę do Suskiego Ośrodka Kultury w Suszu na wystawę fotografii przyrodniczej.

 

 

Czytaj więcej: Dzieci odwiedziły wystawę

Wieczór Poezji Śpiewanej

23 listopada w naszym Ośrodku odbył się Wieczór Poezji Śpiewanej, w którym udział wzięli artyści reprezentujący szkoły z terenu gminy Susz oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Suszu.
Galeria zdjęć.

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Podobnie jak w całym kraju, również i w Suszu odbyły się uroczystości związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

 

Czytaj więcej: Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

Koncert Chóru Camerata za nami

Obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę trwają. 15 listopada w naszym Ośrodku odbył się koncert Iławskiego chóru Camerata, który zaprezentował program, w którym znalazły się polskie utwory patriotyczne.

Zdjęcia.

Zabawy z dynią - bal z okazji Halloween

Zabawa w Halloween to okazja do zapoznania dzieci ze zwyczajami, które przybyły do nas z innych krajów. W naszym Ośrodku Kultury kolejny już raz bawiliśmy się w wykonywanie zabawnych figur z dyni.

 

 

 

Czytaj więcej: Zabawy z dynią - bal z okazji Halloween

FreshJoomlaTemplates.com